Strona główna

Konkurs na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji

frpZ przyjemnością informujemy o konkursie na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji organizowanym przez Fundację Rektorów Polskich oraz Pearson Central Europe Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Strefa Innowacji, ENEX 2017, Targi Kielce

Zapraszamy do udziału w  „Strefie Innowacji” organizowanej wspólnie z ZPUE S.A. - wiodącą spółką z Grupy KORONEA przy Targach ENEX,  które odbędą się w Targach Kielce w dniach 1-2 marca 2017 r. pod Patronatem PGE Dystrybucja S.A.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt !

kartka 2016

Konkurs „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP”

konkurs2 268Trwa nabór wniosków w ramach III edycji Konkursu „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP” organizowanego przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych pod patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej Pana Antoniego Macierewicza. Komitetowi Honorowemu przedsięwzięcia przewodniczy Sekretarz Stanu Pan Bartosz Kownacki.

Czytaj więcej...

II Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy

Klaster B+R&I pragnie serdecznie zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Innowacyjni Naukowcy, nad którą patronat honorowy objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jest to kolejna edycja wydarzenia, które otrzymuje wiele pozytywnych opinii uczestników oraz patronów.

II Ogólnopolska Konferencja Innowacyjni Naukowcy odbędzie się 28.10.2016r. we Wrocławiu.

Czytaj więcej...

Polsko-Niemieckie Rozmowy Kooperacyjne

W imieniu Niemieckiego Federalnego Ministerstwa Oświaty i Badań Naukowych (BMBF), które po raz jedenasty bierze udział w Targach w Poznaniu, zapraszamy do wzięcia udziału w Polsko-Niemieckich Rozmowach Kooperacyjnych.

Czytaj więcej...

Konferencja pt. „Bio-based materials”

Politechnika Łódzka i Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji pt. „Bio-based materials” organizowanej w ramach projektu H2020-INNOSUP-2015-1: SUPERBIO (SUpport and PartnERship for the development of multiple sustainable and market ready value chains in the BIObased economy), którego Politechnika Łódzka i Polska Platforma Technologiczna Biogospodarki są partnerami. Konferencja odbędzie się 5 października 2016 roku w Łodzi i stanowi punkt rozpoczynający IV Międzynarodowy Kongres Bioekonomii w Łodzi.

Czytaj więcej...

Nabór kandydatów na ekspertów posiadających doświadczenie w zakresie projektów badawczo-rozwojowych na potrzeby oceny wniosków o dofinansowanie składanych w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zaprasza do udziału w naborze kandydatów na ekspertów posiadających doświadczenie w zakresie projektów badawczo-rozwojowych na potrzeby oceny wniosków o dofinansowanie składanych w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Czytaj więcej...

68. Międzynarodowa Wystawa "Pomysły - Nowe Produkty - iENA" 2016

Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przygotowało ofertę udziału w 68. Międzynarodowej Wystawie "Pomysły - Nowe Produkty - iENA" 2016, Norymberga, Niemcy, 27 - 30 października 2016 r.

Czytaj więcej...

II Międzynarodowa Konferencja Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla chemii i energetyki

W imieniu Stowarzyszenia Park Przemysłowy Metalchem, Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego, Klastera CHEM-STER,  Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla oraz Prezydenta Miasta Opola mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Międzynarodową Konferencję Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla chemii i energetyki.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-28.X.2016r. Rejestracji można dokonywać na stronie http://ntkm.pl/rejestracja.

Czytaj więcej...

Międzynarodowe Targi Wynalazczości, Badań Naukowych i Nowych Technologii BRUSSELS INNOVA 2016

Zapraszamy do udziału w Targach BRUSSELS INNOVA 2016.

Czytaj więcej...