Strona główna

Konkursy

Konkurs na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji

frpZ przyjemnością informujemy o konkursie na nazwę kwalifikacji pełnej na 5. poziomie Polskiej Ramy Kwalifikacji organizowanym przez Fundację Rektorów Polskich oraz Pearson Central Europe Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Konkurs „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP”

konkurs2 268Trwa nabór wniosków w ramach III edycji Konkursu „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP” organizowanego przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych pod patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej Pana Antoniego Macierewicza. Komitetowi Honorowemu przedsięwzięcia przewodniczy Sekretarz Stanu Pan Bartosz Kownacki.

Czytaj więcej...

Nabór kandydatów na ekspertów posiadających doświadczenie w zakresie projektów badawczo-rozwojowych na potrzeby oceny wniosków o dofinansowanie składanych w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zaprasza do udziału w naborze kandydatów na ekspertów posiadających doświadczenie w zakresie projektów badawczo-rozwojowych na potrzeby oceny wniosków o dofinansowanie składanych w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój.

Czytaj więcej...

Nabór ekspertów do współpracy z MYES

W imieniu Prof. Michała Karońskiego Przewodniczącego Rady NCN, zapraszamy do współpracy z MYES (The Ministry of Education, Youth and Sports of the Czech Republic) w roli ekspertów zagranicznych oceniających wnioski w organizowanych przez to ministerstwo konkursach.

Czytaj więcej...

XIV edycja ogólnopolskiego konkursu LIDER INNOWACJI® 2016

Ogólnopolski Konkurs „LIDER INNOWACJI” organizowany jest od 2001 roku, ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział osoby fizyczne i prawne spełniające warunki regulaminowe.

Czytaj więcej...