Strona główna

Szkolenia

Druga edycja e-konferencji „Innowacyjne Projekty Badawcze"

rys 5e

 

 

 

Zapraszamy do udziału w drugiej e-konferencji pt. „Innowacyjne Projekty Badawcze”, która odbędzie się dnia 2 września 2016 r.

Podczas konferencji będą mieli Państwo możliwość prezentacji przygotowanego przez siebie posteru lub wygłoszenia referatu. Przewidujemy również publikację artykułów uczestników w monografii pokonferencyjnej z numerem ISBN (za które można otrzymać 5 pkt MNiSW).

Czytaj więcej...

Zaproszenie do udziału w X Szkole Letniej Innowacji

Katedry Przedsiębiorczości i Polityki Przemysłowej i Marketingu, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Łódzkiego, Katedra Efektywności Innowacji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Stowarzyszenie Organizatorów Innowacji i Przedsiębiorczości w Polsce mają przyjemność zaprosić do udziału w X edycji Letniej Szkoły Innowacji.

Czytaj więcej...

Szkolenie "Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego w 2016 r. - przygotowanie dokumentacji projektowej i realizacja międzynarodowych projektów"

W dniu 6 maja w Hotel Mercure w Opolu, odbędzie się szkolenie pt. Granty Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego w 2016 r. - przygotowanie dokumentacji projektowej i realizacja międzynarodowych projektów. Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego pisania wniosków o dotacje, opracowania pełnej dokumentacji aplikacyjnej oraz do obsługi sfinansowanych projektów.

Czytaj więcej...

Komunikat Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE

Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w “IncoNet EaP Summer School 2016: Energy Efficiency. International Project Management – from Theory to Practice”, która odbędzie się w dniach 13-17 czerwca 2016 r. w Wiedniu.

Czytaj więcej...

workshop on the ETV (Environmental Technology Verification)

The European Commission is organising a workshop on the ETV (Environmental Technology Verification) pilot programme on 28 January in Brussels. The ETV pilot programme has been active since 2013 and will be evaluated this year.

Czytaj więcej...