Strona główna

Targi

Strefa Innowacji, ENEX 2017, Targi Kielce

Zapraszamy do udziału w  „Strefie Innowacji” organizowanej wspólnie z ZPUE S.A. - wiodącą spółką z Grupy KORONEA przy Targach ENEX,  które odbędą się w Targach Kielce w dniach 1-2 marca 2017 r. pod Patronatem PGE Dystrybucja S.A.

Czytaj więcej...

Polsko-Niemieckie Rozmowy Kooperacyjne

W imieniu Niemieckiego Federalnego Ministerstwa Oświaty i Badań Naukowych (BMBF), które po raz jedenasty bierze udział w Targach w Poznaniu, zapraszamy do wzięcia udziału w Polsko-Niemieckich Rozmowach Kooperacyjnych.

Czytaj więcej...

68. Międzynarodowa Wystawa "Pomysły - Nowe Produkty - iENA" 2016

Stowarzyszenie Polskich Wynalazców i Racjonalizatorów przygotowało ofertę udziału w 68. Międzynarodowej Wystawie "Pomysły - Nowe Produkty - iENA" 2016, Norymberga, Niemcy, 27 - 30 października 2016 r.

Czytaj więcej...

II Międzynarodowa Konferencja Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla chemii i energetyki

W imieniu Stowarzyszenia Park Przemysłowy Metalchem, Kędzierzyńsko-Kozielskiego Parku Przemysłowego, Klastera CHEM-STER,  Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla oraz Prezydenta Miasta Opola mamy przyjemność zaprosić Państwa na II Międzynarodową Konferencję Nowoczesne Technologie, Konstrukcje, Materiały dla chemii i energetyki.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-28.X.2016r. Rejestracji można dokonywać na stronie http://ntkm.pl/rejestracja.

Czytaj więcej...