Strona główna

Zapytanie ofertowe - Grill Viking

Grill Viking

Zapytanie ofertowe w ramach Poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP „Wsparcie udzielane na finansowanie usług dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw realizowanych przez jednostkę naukową, przyczyniających się do rozwoju ich produktów (wyrobów i usług).”

Wstępny zarys projektu:

W roku 2015 firma opracowała nową linię produktów Trio, która ma przyczynić się do zwiększenia obrotu. Oferta niezmiennie obejmuje solidne misy, a nowością jest misa trójkątna będąca unikalnym produktem na rynku. W ofercie pozostaje również nasz unikalny system składający się z ramion, linek i rusztów. Inna natomiast będzie konstrukcja, która w nowo opracowanej koncepcji opiera się na trzech nogach wykonanych z rur ze stali nierdzewnej. Trzy poprzeczki zapewniają solidny fundament dla misy. Dostępne są nogi krótkie i długie, z możliwością zamontowania do misy, dzięki czemu misy można będzie wykorzystać do postawienia zarówno wysokiego grilla, jak i niskiego paleniska. Zatem klienci kupujący jeden z produktów będą mieli możliwość skomponowania nowego produktu jedynie przez dokupienie zestawu nóg lub misy w innym kształcie. Jednocześnie z tych samych elementów będzie można postawić kominek z opcją grillowania. W skład linii Trio wchodzą następujące produkty:

  • Grill Calypso (okrągła misa jak dotychczas),
  • Grill trójkątny (trójkątna misa),
  • Palenisko trójkątne,
  • Palenisko Trio (okrągła misa kopułowa),
  • Kominek T i grill kominkowy.

Grill Viking:

W roku 2016 firma  ma plany wejść na rynek produktów gazowych. Cel ten ma być  osiągnięty poprzez zaprojektowanie nowego grilla (grill Viking), który ma mieć trwałą konstrukcje i wysoka jakość jak dotychczas, ale będzie zaprojektowany w nowy sposób, umożliwiający zamontowanie instalacji gazowej. Produkt będzie można stosować jako palenisko i jako grill i opalać zarówno drewnem, węglem drzewnym, jak i gazem. Klienci w coraz większym stopniu zwracają na to uwagę i dlatego ważne jest, aby zaistnieć również na tym rynku. Pierwszy etap będzie obejmował opracowanie grilla i paleniska (okrągła misa, okrągły ruszt, pokrywa z uchwytem, możliwość zamontowania instalacji gazowej).

W związku z tym proponujemy:

  • Opracowanie optymalnego, najwytrzymalszego materiału paleniska
  • Pomoc w oprowadzeniu designu grilla – możliwie w najbardziej ergonomiczny sposób
  • Zaproponowanie najbardziej ekologicznego „paliwa” pod ten grill
  • Badania wytrzymałościowe prototypu grilla.

 

Kontakt:

NIMBUS Sp. z o.o.

HR Consultant

Mateusz Korpala

Telephones: +48-533530322

E-mail: mateusz@9mbus.dk

Web: http://www.9mbus.dk/

ul. Zacisze 17B

43-187 Orzesze

Poland

 

lub

dr inż. Artur Olejnik

Biuro Rozwoju i Strategii

Politechniki Opolskiej

ul.Prószkowska 76 bud.7 pok. 9

45-758 Opole

tel. (77) 449 8069